پاورپوینت اقاله چيست و چه شرایطی دارد

مطالب دیگر:
📝پاورپوینت نقش های نوین رهبری📝جزوه تایپ شده، رنگی و مصور ریاضی دهم انسانی📝جزوه تایپ شده، رنگی و مصور حسابان📝جزوه تایپ شده، رنگی و مصور ریاضی3 تجربی📝پاورپوینت خلاصه کتاب تاریخ ادبیات2 دکتر توفيق هاشم پور سبحانی📝جزوه تایپ شده، رنگی و مصور فیزیک3 رشته ریاضی📝جزوه تایپ شده، رنگی و مصور فیزیک3 رشته تجربی📝نقشه های اتوکد مجتمع مسکونی و تجاری 8 طبقه📝پاورپوینت خلاصه کتاب آمار و کاربرد آن در مدیریت عادل آذر و منصور مؤمنی📝پکیج فیلم های آموزشی و جزوات فصل دوم ریاضی دهم رشته ریاضی و تجربی (مثلثات)📝پاورپوینت معماری گرمابه (حمام عمومی)📝پاورپوینت معماری و گرافیک- مبانی نظری معماری📝پکیج فیلم و جزوه فصل اول ریاضی دهم دبیرستان- رشته های ریاضی و تجربی (مجموعه، الگو. دنباله)📝پکیج فیلم های آموزشی و جزوات ریاضی دهم رشته ریاضی و تجربی ( فصل سوم: توان های گویا و عبارت های جبری)📝پکیج فیلم های آموزشی+ جزوه فصل چهارم ریاضی دهم دبیرستان رشته های ریاضی و تجربی (معادلات و نامعادلات)📝پاورپوینت بنای سرای عجم📝پکیج فیلم های آموزشی و جزوات ریاضی دهم- رشته های تجربی و ریاضی (معادله ها و نامعادله ها)📝پاورپوینت آموزش MSP📝پاورپوینت هویت در معماری📝پاورپوینت عناصر چهارگانه طبیعت (آب، خاک، هوا، آتش) در معماری
شامل 24 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان کاربرد دارد . مشخصات فایل تعداد صفحات24حجم4094/883 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx توضیحات کامل شامل 24 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی ش...

شامل 24 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان کاربرد دارد .


مشخصات فایل
تعداد صفحات24حجم4094/883 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx
توضیحات کامل

شامل 24 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

اقاله در لغت به معنای مسامحه و نادیده انگاشتن امر یا موضوعی بوده و در اصطلاح، عقدی به عقدی گفته می‌شود که موضوع آن از بین رفتن تمام یا قسمتی از عقد نخست است و در آن رضایت و توافق به همراه اراده طرفین شرط لازم است.

اقاله نوعی عقد است که با رضایت و توافق، قصد و انشای طرفین محقق می‌شود و موضوع آن توافق برای از بین رفتن عقد نخست است.قانونگذار تعریف مشخصی از عقد اقاله ارایه نکرده اما مصادیق و شرایط آن در مواد 283 تا 288 قانون مدنی جمهوری اسلامی ایران آمده و به صراحت ماده 264 از علل سقوط تعهدات و آثار آن است.

و ...

فهرست مطالب

مقدمه

اقاله در اصطلاح فقه

عناصر عقد اقاله

تفاوت اقاله و حق فسخ

انواع اقاله

مستثنیات اقاله و عقود اقاله‌ناپذیر

شرايط صحت اقاله

عنوان : اقاله چيست و چه شرایطی دارد

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : 24

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت


"