پاورپوینت اتحادیه آ سه آن چیست

مطالب دیگر:
📗پروپوزال تاثیر مشوق های صادراتی دولت بر عملکرد صادراتی شرکت ها مطالعه موردی شرکت های عضو بورس اوراق📗پروپوزال تحليل تأثير ابعاد مسوؤليت اجتماعي بر پيشبرد اهداف سازماني درستاد سازمان بهزيستي کشور📗پروپوزال تدوین راهبردهای توسعه مقصد گردشگری با رویکرد مدل فرد.آر.دیوید مطالعه موردی شهر تهران📗پروپوزال اثر بخشی آموزش خانواده بر دیدگاه تربیتی مادران📗پروپوزال ارائه مدل مطلوب توسعه زیر ساخت‌های صنعت چرم📗پروپوزال ارزيابي سطح کیفی تامین کنندگان ماشین آلات و قطعات یدکی صنعت پالایش نفت بارویکرد فرایند تحلی📗پروپوزال ارزیابی ارتباط میان ابعاد رهبری معنوی و رضایت شغلی کارکنان شعب بانک پارسیان در استان تهران📗پروپوزال بررسی تاثیر اجرای برنامه بازتوانی بر کیفیت زندگی، میزان امید و افسردگی بیماران همودیالیزی📗پروپوزال بررسی تاثیر راهکارهای پوشش ریسک در بازار سرمایهو تاثیر آن بر تمایل به سرمایه¬گذاری(مورد مطا📗پروپوزال بررسی تاٌثیر شخصیت و سوگیریهای رفتاری بر تمایل رفتاری📗پروپوزال بررسی جامعه شناسی دین در دیوان اشعار استاد شهریار📗پروپوزال بررسی سطح بلوغ تجارت الکترونیک در شرکت های کوچک و متوسط استان تهران📗پروپوزال بررسی عوامل موثر بر پذیرش بانکداری اینترنتی در ایران (مطالعه موردیبانک پارسیان)📗پروپوزال بررسی مدل سنجش سلامت و فساد اداری در شهرداری تهران📗پروپوزال بررسی میزان رضایت مندی زیان دیدگان شخص ثالث از عملکرد بیمه ایرانمورد مطالعه شهرستان بوشهر📗پروپوزال بررسی کیفیت خدمات مجتمع های آموزشی و پرورشی نواحی 1 و 2 شهرستان اردبیل📗پروپوزال تحلیل و مقایسه ساختاری غزلیات سعدی و انوری📗پروپوزال رابطه تعارض کار خانواده و کیفیت زندگی کاری با تعهد سازمانی در کارکنان📗پروپوزال رابطه خودکارآمدی،اهمال کاری و اضطراب امتحان با پیشرفت تحصیلی در بین دانش آموزان📗پروپوزال شناسايي موانع اجراي سيستم حسابداري منابع انساني در شركتهاي ايراني (مطالعه موردی گروه صنعتي
شامل 27 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان کاربرد دارد . مشخصات فایل تعداد صفحات27حجم4387/778 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx توضیحات کامل شامل 27 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی ش...

شامل 27 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان کاربرد دارد .


مشخصات فایل
تعداد صفحات27حجم4387/778 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx
توضیحات کامل

شامل 27 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

اتحادیه ملل جنوب شرق آسیا معروف به آسه آن (ASEAN) مخفف Association of Southeast Asia Nation است که در جامعه جنوب شرقی آسیا با مشارکت مالزی، تایلند و فیلیپین در ژوئیه 1961 به‌منظور توسعه همکاری‌های اقتصادی و فرهنگی میان اعضا به‌وجود آمد. از آنجا که تایلند و فیلیپین عضو سیتو و مالزی هم عضو پیمان دفاعی بریتانیا بود، هریک از دولت‌های عضو اتحادیه، به‌نوعی با قدرت‌های غربی پیوند داشته و این امر نهایتا منجر به بروز اختلافات سیاسی میان اعضا شد و عملا فعالیت اتحادیه مذکور را متوقف نمود. پس از برکناری سورکانو توسط سوهارتو از حکومت در اندونزی بسیاری از اختلافات میان کشورهای اندونزی، مالزی، تایلند، فیلیپین و سنگاپور از بین رفت و و این کشورها برآن شدند تا برای مقابله با گسترش و رواج ایده‌ها و ایدئولوژی‌های کمونیستی رایج در چین و ویتنام به مشارکت با یکدیگر پرداخته و اتحادیه‌ای را تشکیل دهند. بر این اساس با صدور اعلامیه بانکوک در 8 آگوست 1967 از سوی پنج کشور اندونزی، مالزی، فیلیپین، تایلند و سنگاپور، اتحادیه ملل جنوب شرقی آسیا در منطقه تشکیل گردید. در ادامه با پیوستن برونئی دارالسلام (8 ژانویه 1984)، ویتنام (28 جولای 1995)، لائوس و میانمار (23 ژولای 1997) و کامبوج (30 آپریل 1999) به این اتحادیه، هم‌اکنون آ سه آن دارای ده عضو است. آسه آن پس از آمریکا، ژاپن و اتحادیه اروپا چهارمین منطقه قدرتمند تجاری در جهان محسوب می‌شود.

همکاری کشورهای عضو آ سه آن، در زمینه‌های صنعتی، تجاری، سرمایه‌گذاری‌های مشترک، امور مالی و بانکداری، کشاورزی، انرژی، تکنولوژی و تحقیقات مشترک، آموزش و پرورش، توسعه اجتماعی، جهانگردی، امور فرهنگی و حمل و نقل و ارتباطات است.

و ...

فهرست مطالب

مقدمه

اهداف

تشکیلات

سایر نشست‌های آ سه آن

روابط خارجی آ سه آن

موافقت نامه تجارت آزاد آ سه آن - افتا (AFTA)

پایان

عنوان : اتحادیه آ سه آن چیست

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : 27

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت


"